Menu

Skup aut, motorów, maszyn za gotówkę

Bezproblemowo możesz pozbyć się niechcianych lub niepotrzebnych sprzętów.

Nasza firma prowadzi skup samochodów 24 godziny na dobę z odbiorem nasza pomocą drogowa. Od wielu lat skupujemy samochody i różnego rodzaju sprzęty takie jak: Busy typu dostawcze, osobowe ciężarowe, auta osobowe uszkodzone, powypadkowe całe po leasingowe, flotowe, taxi,  po firmie kurierskiej, po nauce jazdy, ciągniki, maszyny rolnicze i budowlane jak i skutery quady, motocykle, w każdym stanie technicznie i wizualnym z całego województwa podkarpackiego. 

Zakupiony samochód, sprzęt, odbieramy własnym transportem auto lawetą a państwu zostawiamy pieniądze za zbędny sprzęt. Koniec czasów z upierdliwymi klientami i marnowaniem czasu na jeżdżenie po giełdach i wstawianiu na ogłoszeniach. Zadzwoń do nas, my się wszystkim za ciebie zajmiemy, wycenimy sprzęt, odbierzemy go od ciebie lawetą a zaoszczędzony czas lepiej spędzić z rodzina lub znajomymi, zaufaj naszym specjalistom.  

Zadzwoń do nas i umów się na wycenę lub prześlij zdjęcia pojazdu lub maszyny i opis na emaila, nasz pracownik w jak najszybszym możliwym czasie odpisze.

Za gotówkę skupujemy:

  • samochody osobowe wszystkie rodzaje od rocznika 2003,
  • dostawcze, busy od rocznika 2003,
  • ciągniki, maszyny rolnicze, budowlane,
  • motocykle i quady,
  • samochody zabytkowe i motocykle,
  • auta powypadkowe i ja również motocykle i quady,

    Zadzwoń pod numer 575 100 804 lub wyślij zapytanie o wycenę i zdjęcia sprzętu, który chcesz odsprzedać na maila: pomocdrogowabieszczady@gmail.com