Menu

Pomoc drogowa Wojtkowa

Nawet najlepszym, najbardziej doświadczonym kierowcom mogą zdarzyć się niespodziewane, przykre sytuacje na drodze. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej oferującej swoje usługi na terenie powiatu leskiego oraz bieszczadzkiego. Usługi pomocy drogowej oferowane są całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Auto Pomoc kierowcom

Auto pomoc Wojtkowa oferuje swoim klientom szeroki zakres usług. Laweta całodobowa. Autoholowanie na lince, o ile jest możliwe, jeżeli stan auta na to nie pozwala,  należy zamówić lawetę samochodową. Zamówienie pomocy drogowej jest prostym procesem. Gdy na drodze przydarzy się wypadek lub kolizja wymagająca obsługi specjalistów wystarczy wybrać numer telefonu pomocy drogowej. Ekspert odbierający telefon poprosi adres oraz opis incydentu i szkód. Jest to ważne, aby mechanicy na miejsce przyjechali z odpowiednim sprzętem. W niektórych przypadkach konieczne jest zamówienie lawety samochodowej w innych, wystarczy naprawa samochodu bezpośrednio w miejscu awarii. W przypadku autoholowania możliwe jest przetransportowanie samochodów prosto do warsztatu lub w wyznaczone miejsce z góry.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Dodatkowe usługi pomocy drogowej Wojtkowa

Całodobowa pomoc drogowa Wojtkowa cieszy się dużą popularnością ze względu na szeroki zakres oferowanych usług. W sytuacjach awaryjnych gdy pojazd jest niezdatny do dalszej jazdy, konieczne jest zamówienie lawety samochodowej. Pojazd w takim stanie nie nadaje się, aby wykonać usługę autoholowania. Pomoc drogowa w Wojtkowie dostępna jest całą dobę, aby móc udzielić pomocy kierowcom. Podczas jazdy zdarzają się również proste uszkodzenia z możliwością naprawy na miejscu. Auto pomoc Wojtkowa oferuje usługi takie jak auta zastępcze, skup aut i motorów, oraz odszkodowania.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Lesko

Pomoc drogowa w Lesku

Usługi lawetą Lesko

Holowanie Lesko

Holowanie samochodu Lesko

Pomoc drogowa 24h Lesko

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa 24H: 575 100 804