Menu

Pomoc drogowa Teleśnica Sanna

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres usług. Laweta całodobowa. Autoholowanie na lince, o ile jest możliwe, jeżeli stan auta na to nie pozwala, należy zamówić lawetę samochodową. Pomoc drogowa Teleśnica Sanna oferuje również inne praktyczne usługi jak auta zastępcze, skup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach. W przypadku uszkodzenia samochodu bez potrzeby autoholowania zapewniamy doświadczonego mechanika, który naprawi uszkodzenia na miejscu o ile to możliwe.

Niezawodna pomoc drogowa

W razie problemów na drodze lub uszkodzenia pojazdu w trakcie jazdy konieczne jest zamówienie pomocy drogowej. Podczas wyboru usługodawcy warto zwrócić uwagę na dwie kwestie. Godziny pracy oraz zakres oferowanych usług. Pomoc drogowa Teleśnica Sanna dostępna jest całodobowo. Oznacza to, że o każdej porze w miejscu zdarzenia może zostać podstawiona laweta lub wykwalifikowany mechanik. Auto pomoc Teleśnica Sanna w swojej ofercie posiada inne potrzebne usługi. Między innymi auta zastępczeskup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach.. Dodatkowo Pomoc drogowa Teleśnica Sanna całodobowo oferuje wulkanizacje opon.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Wypadki drogowe

Kolizje na drogach zdążają się każdemu w najmniej spodziewanych momentach jazdy. Warto być przygotowanym i w razie jakichkolwiek problemów znać numer do sprawdzonej auto pomocy. Pomoc drogowa Teleśnica Sanna dostępna jest całodobowo, w przypadku problemów na drodze istnieje możliwość zamówienia lawety samochodowej lub doświadczonego mechanika.

Zadzwoń po naszą pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804