Menu

Pomoc drogowa Stuposiany

Profesjonalne usługi pomocy drogowej świadczone są całodobowo na terenie Stuposiany. Telefon kontaktowy podany na stronie jest obsługiwany przez ekspertów w dziedzinie mechaniki samochodowej. W razie problemów z pojazdem na drodze warto dla bezpieczeństwa skontaktować się z pomocą drogową. Warsztat posiada specjalistyczne lawety samochodowe przeznaczone do transportu uszkodzonych pojazdów.

Profesjonalna Pomoc drogowa 24h

Na wypadek lub stłuczkę podczas jazdy ciężko być przygotowanym. Każdy kierowca w nerwowej sytuacji, jaką jest kolizja drogowa, poszukuje szybkiej i profesjonalnej pomocy drogowej. W takim przypadku warto skorzystać z podanego numeru kontaktowego. Specjaliści w temacie samochodów w błyskawicznym tempie znajdują się w miejscu kolizji z potrzebnym sprzętem. Często zdarza się, że na miejsce wypadku trzeba zamówić lawetę. Bardzo ważne jest, aby opisać widoczne uszkodzenia pojazdu oraz przebieg wypadku. Dzięki temu fachowcy na miejsce zdarzenia przyjadą w pełni przygotowani. Auto pomoc Stuposiany w swojej ofercie posiada wiele przydatnych usług. Gdy na skutek wypadku pojazd nie jest poważnie uszkodzony, czasem wystarcza pomoc mechanika na miejscu. W takim przypadku pojazd jest gotowy do dalszej jazdy bez potrzeby autoholowania. W razie wystąpienia poważniejszej szkody można zamówić lawetę samochodową, która przetransportuje samochód w wybrane miejsce lub prosto do warsztatu. Firma oferuje szereg usług związanych z pomocą drogową takich jak auta zastępcze, skup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Usługi Pomocy Drogowej

Pomoc drogowa 24h przydaje się nie tylko w przypadkach stłuczki. Kierowców na drodze mogą spotkać różne sytuacje. W razie braku paliwa lub oleju pomoc drogowa jest w stanie dowieść potrzebne płyny. Na błyskawiczną auto pomoc można liczyć również w przypadku rozładowania akumulatora. Wymiana sprzętu na miejscu dostępna jest dzięki pomocy drogowej w Stuposiany. 

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804