Menu

Pomoc drogowa Rudenka

Nawet najlepszym, najbardziej doświadczonym kierowcom mogą zdarzyć się niespodziewane, przykre sytuacje na drodze. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej oferującej swoje usługi na terenie powiatu leskiego oraz bieszczadzkiego. Usługi pomocy drogowej oferowane są całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Autoholowanie 24h

Podczas podróży twój samochód uległ awarii, która wyklucza Cię z dalszej jazdy? Skorzystaj z usług pomocy drogowej na terenie Rudenki. Niezależnie od pory dnia usługi pomocy drogowej w Rudence oferowane są całodobowo, 7 dni w tygodniu. Doświadczenie oraz dobrze przeszkoleni pracownicy w ekspresowym czasie dotrą do miejsca awarii a następnie w równie szybkim tempie pomogą zlikwidować usterkę. Jeżeli naprawa awarii nie będzie możliwa na miejscu, Twój pojazd zostanie odholowany do miejsca wskazanego przez Ciebie lub do najbliższego serwisu, gdzie będzie można zlikwidować usterkę i przygotować samochód do dalszej trasy. Pomoc drogowa zarówno dla samochodów osobowych 3,5t jak i powyżej.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Rudenka 24h/7

Wypadki na drodze mogą przytrafić się każdemu. W razie uszkodzenia pojazdu lub niespodziewanego zdarzenia pozostaje nam możliwość zamówienia lawety samochodowej. Podczas gdy nasz pojazd odmówi nam posłuszeństwa, warto wezwać pomoc drogowa. Usługi dostępne pomocy drogowej 24h na terenie Rudenki.

Zadzwoń po naszą pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Lesko
Pomoc drogowa w Lesku
Usługi lawetą Lesko
Holowanie Lesko
Holowanie samochodu Lesko
Pomoc drogowa 24h Lesko