Menu

Pomoc drogowa Olszanica

Nawet najlepszym, najbardziej doświadczonym kierowcom mogą zdarzyć się niespodziewane, przykre sytuacje na drodze. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej oferującej swoje usługi na terenie powiatu leskiego oraz bieszczadzkiego. Usługi pomocy drogowej oferowane są całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Autoholowanie w Olszanicy

Awaria na drodze może wydarzyć się o każdej porze dnia dlatego należy wziąć pod uwagę wybranie pomocy drogowej oferującej swoje usługi całodobowo. Niezależnie czy usterka dotyczy tylko tzw. „złapanego kapcia”, problemów z odpaleniem pojazdu czy jest to inna poważniejsza usterka, doświadczeni oraz przeszkoleni pracownicy na pewno znajdą rozwiązanie dla twojego problemu. Pomoc drogowa Olszanica posiada w swojej ofercie lawety samochodowe do transportu samochodów osobowych oraz dostawczych 3,5t i powyżej. Jeżeli naprawa usterki nie będzie możliwa na miejscu, twój pojazd zostanie odholowany do najbliższego serwisu, lub do danego wskazanego przez Ciebie.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Szeroki zakres usług

Pomoc drogowa Baligród posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług tj. autoholowanie, pomoc drogową 24h, mechanika samochodowego. W przypadku awarii klientom z pewnością zależy na szybkim czasie reakcji dlatego, niezależnie od miejsca w którym aktualnie Państwo się znajdują, pracownicy dotrą nawet w trudno dostępne miejsca na terenie powiatu leskiego w ekspresowym czasie, a następnie równie błyskawicznie uporają się z daną usterką.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Lesko

Pomoc drogowa w Lesku

Usługi lawetą Lesko

Holowanie Lesko

Holowanie samochodu Lesko

Pomoc drogowa 24h Lesko