Menu

Pomoc drogowa Łodyna

Nawet najlepszym, najbardziej doświadczonym kierowcom mogą zdarzyć się niespodziewane, przykre sytuacje na drodze. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej oferującej swoje usługi na terenie powiatu leskiego, bieszczadzkiego, brzozowskiego, krośnieńskiego, przemyskiego oraz sanockiego. Usługi pomocy drogowej oferowane są całodobowo, 7 dni w tygodniu. Oferowana pomoc drogowa jest dostępna całodobowo. Poza autolawetą dostępne są również usługi mechanika mobilnego, a także dowóz paliwa czy wypożyczenie pojazdu zastępczego.

Pomoc drogowa 24h

Podczas gdy samochód ulegnie awarii z niewiadomego powodu na drodze, zaleca się kontakt telefoniczny z pomocą drogową. Próby samodzielnej naprawy samochodu mogą doprowadzić do większych kosztów naprawy. Auto pomoc Łodyna oferuje klientom usługi doświadczonego mechanika na miejscu zdarzenia. Jeśli usterkę można naprawić jedynie w warsztacie, konieczne jest zamówienie usługi autoholowaniaLaweta samochodowa pomocy drogowej Łodyna dostępna jest przez 24h. Po wykonaniu telefonu i podaniu dokładnego adresu odbioru. W możliwie jak najkrótszym czasie na miejscy zdarzenia pojawi się laweta. Obsługa sprzętu wykona usługę autoholowania pojazdu do warsztatu lub w inne miejsce wybrane przez kierowcę.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Usługi

Pomoc drogowa 24h przydaje się nie tylko w przypadkach stłuczki. Kierowców na drodze mogą spotkać różne sytuacje. W razie braku paliwa lub oleju pomoc drogowa jest w stanie dowieść potrzebne płyny. Na błyskawiczną auto pomoc można liczyć również w przypadku rozładowania akumulatora. Wymiana sprzętu na miejscu dostępna jest dzięki pomocy drogowej w Łodyna. 

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Lesko

Pomoc drogowa w Lesku

Usługi lawetą Lesko

Holowanie Lesko

Holowanie samochodu Lesko

Pomoc drogowa 24h Lesko