Menu

Pomoc drogowa Lesko

Nawet najlepszym, najbardziej doświadczonym kierowcom mogą zdarzyć się niespodziewane, przykre sytuacje na drodze. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej oferującej swoje usługi na terenie powiatu leskiego oraz bieszczadzkiego. Usługi pomocy drogowej oferowane są całodobowo, 7 dni w tygodniu.

Skuteczna auto pomoc

Auto pomoc Lesko oferuje swoim klientom szeroki wachlarz usług związanych z pomocą drogową całodobowo przez cały tydzień. Zamówienie pomocy drogowej jest prostym procesem. Gdy na drodze przydarzy się wypadek lub kolizja wymagająca obsługi specjalistów wystarczy wybrać numer telefonu pomocy drogowej. Ekspert odbierający telefon poprosi adres oraz opis incydentu i szkód. Jest to ważne, aby mechanicy na miejsce przyjechali z odpowiednim sprzętem. W niektórych przypadkach konieczne jest zamówienie lawety samochodowej w innych, wystarczy naprawa samochodu bezpośrednio w miejscu awarii. W przypadku autoholowania istnieje możliwość przetransportowania wadliwego sprzętu prosto do warsztatu gdzie, zostaną wykonane potrzebne naprawy.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Dodatkowe usługi pomocy drogowej Lesko

Całodobowa pomoc drogowa Lesko cieszy się dużą popularnością ze względu na szeroki zakres oferowanych usług. W sytuacjach awaryjnych gdy w pojeździe jest uszkodzony układ hamulcowy lub kierowniczy, konieczne jest zamówienie lawety samochodowej. Pojazd w takim stanie nie nadaje się, aby wykonać usługę autoholowania. Pomoc drogowa w Lesku znajduje się w gotowości przez całą dobę, aby móc udzielić pomocy kierowcom. Podczas jazdy zdarzają się również mniej inwazyjne problemy takie jak pęknięta opona czy brak paliwa. Auto pomoc Lesko oferuje usługi takie jak auta zastępcze, skup aut i motorów, oraz odszkodowania.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Lesko

Pomoc drogowa w Lesku

Usługi lawetą Lesko

Holowanie Lesko

Holowanie samochodu Lesko

Pomoc drogowa 24h Lesko

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa 24H: 575 100 804