Menu

Pomoc drogowa Hoszowczyk

Nawet najlepszym, najbardziej doświadczonym kierowcom mogą zdarzyć się niespodziewane, przykre sytuacje na drodze. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej oferującej swoje usługi na terenie powiatu leskiego, bieszczadzkiego, brzozowskiego, krośnieńskiego, przemyskiego oraz sanockiego. Usługi pomocy drogowej oferowane są całodobowo, 7 dni w tygodniu. Oferowana pomoc drogowa jest dostępna całodobowo. Poza autolawetą dostępne są również usługi mechanika mobilnego, a także dowóz paliwa czy wypożyczenie pojazdu zastępczego.

Hoszowczyk profesjonalna pomoc kierowcą

Na wypadek lub stłuczkę podczas jazdy ciężko być przygotowanym. Każdy kierowca w nerwowej sytuacji, jaką jest kolizja drogowa, poszukuje szybkiej i profesjonalnej pomocy drogowej. W takim przypadku warto skorzystać z podanego numeru kontaktowego. Specjaliści w temacie samochodów w błyskawicznym tempie znajdują się w miejscu kolizji z potrzebnym sprzętem. Często zdarza się, że na miejsce wypadku trzeba zamówić lawetę. Bardzo ważne jest, aby opisać widoczne uszkodzenia pojazdu oraz przebieg wypadku. Dzięki temu fachowcy na miejsce zdarzenia przyjadą w pełni przygotowani. Auto pomoc Hoszowczyk w swojej ofercie posiada wiele przydatnych usług. Gdy na skutek wypadku pojazd nie jest poważnie uszkodzony, czasem wystarcza pomoc mechanika na miejscu. W takim przypadku pojazd jest gotowy do dalszej jazdy bez potrzeby autoholowania. W razie wystąpienia poważniejszej szkody można zamówić lawetę samochodową, która przetransportuje samochód w wybrane miejsce lub prosto do warsztatu.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Laweta

Auto pomoc Hoszowczyk w swojej ofercie posiada inne potrzebne usługi. Między innymi  auta zastępczeskup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach. W przypadku uszkodzenia samochodu bez potrzeby autoholowania zapewniamy doświadczonego mechanika, który naprawi uszkodzenia na miejscu o ile to możliwe.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Lesko

Pomoc drogowa w Lesku

Usługi lawetą Lesko

Holowanie Lesko

Holowanie samochodu Lesko

Pomoc drogowa 24h Lesko

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa 24H: 575 100 804