Menu

Pomoc drogowa Hoszowczyk

Wypadki na drodze mogą przytrafić się każdemu. W razie uszkodzenia pojazdu lub niespodziewanego zdarzenia pozostaje nam możliwość zamówienia lawety samochodowej. Podczas gdy nasz pojazd odmówi nam posłuszeństwa, warto wezwać pomoc drogowa. Usługi dostępne pomocy drogowej 24h na terenie Hoszowczyk
Firma oferuje również auta zastępcze, skup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach.

Hoszowczyk profesjonalna pomoc kierowcą

Na wypadek lub stłuczkę podczas jazdy ciężko być przygotowanym. Każdy kierowca w nerwowej sytuacji, jaką jest kolizja drogowa, poszukuje szybkiej i profesjonalnej pomocy drogowej. W takim przypadku warto skorzystać z podanego numeru kontaktowego. Specjaliści w temacie samochodów w błyskawicznym tempie znajdują się w miejscu kolizji z potrzebnym sprzętem. Często zdarza się, że na miejsce wypadku trzeba zamówić lawetę. Bardzo ważne jest, aby opisać widoczne uszkodzenia pojazdu oraz przebieg wypadku. Dzięki temu fachowcy na miejsce zdarzenia przyjadą w pełni przygotowani. Auto pomoc Hoszowczyk w swojej ofercie posiada wiele przydatnych usług. Gdy na skutek wypadku pojazd nie jest poważnie uszkodzony, czasem wystarcza pomoc mechanika na miejscu. W takim przypadku pojazd jest gotowy do dalszej jazdy bez potrzeby autoholowania. W razie wystąpienia poważniejszej szkody można zamówić lawetę samochodową, która przetransportuje samochód w wybrane miejsce lub prosto do warsztatu.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Laweta

Auto pomoc Hoszowczyk w swojej ofercie posiada inne potrzebne usługi. Między innymi  auta zastępczeskup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach. W przypadku uszkodzenia samochodu bez potrzeby autoholowania zapewniamy doświadczonego mechanika, który naprawi uszkodzenia na miejscu o ile to możliwe.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Lesko

Pomoc drogowa Krościenko

Pomoc drogowa w Lesku

Pomoc drogowa w Krościenku

Usługi lawetą Lesko

Usługi lawetą Krościenko

Holowanie Lesko

Holowanie Krościenko

Holowanie samochodu Lesko

Holowanie samochodu Krościenko

Pomoc drogowa 24h Lesko

Pomoc drogowa 24h Krościenko

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa 24H: 575 100 804