Menu

Pomoc drogowa Dźwiniacz Dolny

W awaryjnych sytuacjach na drodze warto wiedzieć jak się zachować, aby rozwiązać problem jak najszybciej. Posiadanie w telefonie numer sprawdzonej auto pomocy jest zawsze dobrym pomysłem. Pomoc drogowa Dźwiniacz Dolny dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz zespołem specjalistów gotowych do udzielenia wsparcia całodobowo. Wybierając numer kontaktowy pomocy drogowej 24h wystarczy podać dokładną lokalizację i zamówić wybraną usługę. Najczęściej sprawę rozwiązuje laweta samochodowa, która transportuje uszkodzony pojazd do warsztatu lub w inne miejsce wybrane przez kierowcę.

Awaria? Potrzebna laweta?

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres usług. Laweta całodobowa. Autoholowanie na lince, o ile jest możliwe, jeżeli stan auta na to nie pozwala,  należy zamówić lawetę samochodową. Pomoc drogowa Dźwianiacz Dolny oferuje również inne praktyczne usługi jak auta zastępcze, skup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach. w przypadku uszkodzenia samochodu bez potrzeby autoholowania zapewniamy doświadczonego mechanika, który naprawi uszkodzenia na miejscu o ile to możliwe. W razie zdarzenia drogowego pomoc drogowa Dźwiniacz Dolny zapewnia szybka reakcje.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Samochód odmówił posłuszenstwa?

Pomoc drogowa 24h przydaje się nie tylko w przypadkach stłuczki. Kierowców na drodze mogą spotkać różne sytuacje. W razie braku paliwa lub oleju pomoc drogowa jest w stanie dowieść potrzebne płyny. Na błyskawiczną auto pomoc można liczyć również w przypadku rozładowania akumulatora. Wymiana sprzętu na miejscu dostępna jest dzięki pomocy drogowej w Dźwiniacz Dolny. Firma oferuje szereg usług związanych z pomocą drogową takich jak auta zastępczeskup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Lesko

Pomoc drogowa Krościenko

Pomoc drogowa w Lesku

Pomoc drogowa w Krościenku

Usługi lawetą Lesko

Usługi lawetą Krościenko

Holowanie Lesko

Holowanie Krościenko

Holowanie samochodu Lesko

Holowanie samochodu Krościenko

Pomoc drogowa 24h Lesko

Pomoc drogowa 24h Krościenko

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa 24H: 575 100 804