Menu

Pomoc drogowa Cisna

Nawet najlepszym, najbardziej doświadczonym kierowcom mogą zdarzyć się niespodziewane, przykre sytuacje na drodze. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej oferującej swoje usługi na terenie powiatu leskiego, bieszczadzkiego, brzozowskiego, krośnieńskiego, przemyskiego oraz sanockiego. Usługi pomocy drogowej oferowane są całodobowo, 7 dni w tygodniu. Oferowana pomoc drogowa jest dostępna całodobowo. Poza autolawetą dostępne są również usługi mechanika mobilnego, a także dowóz paliwa czy wypożyczenie pojazdu zastępczego.

Jak zamówić pomoc drogową w Cisnej?

Wielu kierowców może zastanawiać się, jak przebiega procedura zamawiania lawety samochodowej na miejsce stłuczki. Najpierw warto dla bezpieczeństwa zadbać o oznakowanie miejsca zdarzenia trójkątem ostrzegawczym. Podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem pomocy drogowej należy dokładnie opisać miejsce wypadku oraz stan samochodu. Jest to ważne, aby obsługa pomocy drogowej mogła zabrać odpowiedni sprzęt na miejsce wypadku. W przypadku gdy pojazd jest niezdatny do jazdy, należy zamówić lawetę. Pomoc drogowa Cisna jest w stanie odholować samochód w wybrane miejsce lub od razu do warsztatu samochodowego. Rzetelna auto pomoc jest niezbędna w miejscu wypadku drogowego. Profesjonalna pomoc drogowa obsługuje tereny Cisnej całodobowo.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Laweta samochodowa – zamów teraz

Pomoc drogowa Cisna oferuje szeroki zakres usług holowniczych dla kierowców. Laweta dostępna jest całodobowo pod podanym numerem telefonu. Autoholowanie samochodu na lince nie jest możliwe jeśli zostały uszkodzone hamulce lub niesprawny jest układ kierowniczy. W takim wypadku konieczne jest zamówienie lawety samochodowej. Pomoc drogowa Cisna oferuje również inne praktyczne usługi jak auta zastępcze, skup aut i motorów oraz odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach. W przypadku uszkodzenia samochodu bez potrzeby autoholowania dostępny jest doświadczony mechanik, który naprawi uszkodzenie w miejscu zdarzenia. W razie wypadku na drodze pomoc drogowa Cisna gwarantuje szybki dojazd na miejsce kolizji.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa w Cisna

Usługi lawetą Cisna

Holowanie Cisna

Holowanie samochodu Cisna

Pomoc drogowa 24h Cisna

Pomoc drogowa Cisna

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa 24H: 575 100 804