Menu

Pomoc drogowa Bereżki

Na drogach często dochodzi do nieprzewidzianych wydarzeń, gdy do takowych dojdzie warto mieć pod ręką numer do pomocy drogowej w celu otrzymania pomocy w jak najkrótszym czasie. Pomoc drogowa Bereżki dostępna jest dla kierowców 24h w tygodniu .

Auto Pomoc kierowcom

Auto pomoc Bereżki Kierowcy często nie do końca wiedza jak przebiega procedura zamawiania lawety samochodowej na miejsce zdarzenia. Najlepiej jest poinformować innych uczestników ruchu o wydarzeniu poprzez rozłożenie trójkąta ostrzegawczego. Samo zamówienie usługi autoholowania jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić, podać dokładnie gdzie się w danym momencie znajdujemy, podać stan pojazdu. Jest to ważne, aby mechanicy na miejsce przyjechali z odpowiednim sprzętem. W niektórych przypadkach konieczne jest zamówienie lawety samochodowej w innych, wystarczy naprawa samochodu bezpośrednio w miejscu awarii. W przypadku autoholowania możliwe jest przetransportowanie samochodów prosto do warsztatu lub w wyznaczone miejsce z góry.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Dodatkowe usługi pomocy drogowej Bereżki

Całodobowa pomoc drogowa Bereżki cieszy się dużą popularnością ze względu na szeroki zakres oferowanych usług. W sytuacjach awaryjnych gdy pojazd jest niezdatny do dalszej jazdy, konieczne jest zamówienie lawety samochodowej. Pojazd w takim stanie nie nadaje się, aby wykonać usługę autoholowania. Pomoc drogowa w Bereżki dostępna jest całą dobę, aby móc udzielić pomocy kierowcom. Podczas jazdy zdarzają się również proste uszkodzenia z możliwością naprawy na miejscu. Auto pomoc Bereżki oferuje usługi takie jak auta zastępcze, skup aut i motorów, oraz odszkodowania.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa 24H: 575 100 804