Menu

Pomoc drogowa Wetlina

Stłuczki i wypadki na drogach mogą przytrafić się każdemu. Warto wiedzieć jak zachować się w takiej sytuacji. Pierwszą czynnością jest zabezpieczenie miejsca kolizji trójkątem ostrzegawczym. Kolejną rzeczą, która powinna zostać wykonana, jest telefon do profesjonalnej pomocy drogowej. Podczas zamawiania usługi telefonicznie konieczne jest podanie dokładnej lokalizacji, w której miało miejsce zdarzenie. Pomoc drogowa Wetlina oferuje szeroki zakres usług dla swoich klientów oraz dysponuje profesjonalnym sprzętem auto holowniczym.

Autoholowanie — pomoc w miejscu wypadku

W razie problemów na drodze lub uszkodzenia pojazdu w trakcie jazdy konieczne jest zamówienie pomocy drogowej. Podczas wyboru usługodawcy warto zwrócić uwagę na dwie kwestie. Godziny pracy oraz zakres oferowanych usług. Pomoc drogowa Wetlina dostępna jest całodobowo. Oznacza to, że o każdej porze w miejscu zdarzenia może zostać podstawiona laweta lub wykwalifikowany mechanik. Auto pomoc Wetlina w swojej ofercie posiada inne potrzebne usługi. Między innymi  auta zastępczeskup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach.. Dodatkowo Pomoc drogowa Wetlina całodobowo oferuje wulkanizacje opon.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Kiedy zamówić lawetę samochodową?

Autoholowanie może przydać się nie tylko, gdy samochód ulegnie uszkodzeniu w wyniku stłuczki, lecz także gdy z niewiadomych przyczyn pojazd odmówi posłuszeństwa. Zamawiając usługę autoholowania pomocy drogowej Wetlina, można mieć pewność szybkiego dotarcia na miejsce. Auto pomoc dysponuje specjalistyczną lawetą samochodową, aby móc bezpiecznie odholować pojazd. Transport lawetą może zakończyć się w warsztacie samochodowym, aby od razu naprawić szkodę lub w wybranym przez kierowcę miejscu.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Holowanie Wetlina

Holowanie Wetlina

Holowanie samochodu Wetlina

Holowanie samochodu Wetlina

Pomoc drogowa 24h Wetlina

Pomoc drogowa 24h Wetlina

Pomoc drogowa Wetlina

Pomoc drogowa Wetlina

Pomoc drogowa w Wetlinie

Pomoc drogowa w Wetlinie

Usługi lawetą Wetlina

Usługi lawetą Wetlina

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa 24H: 575 100 804