Menu

Pomoc drogowa Ustrzyki Górne

Uszkodzona opona, rozładowany akumulator lub samochód, który odmówił posłuszeństwa na środku drogi. Takie przypadki są codziennością i mogą przytrafić się każdemu o każdej porze dnia i nocy, dlatego pomoc drogowa 24h jest niezbędna. Telefon kontaktowy auto pomocy podany na stronie działa całodobowo. Zakres usług pomocy drogowej Ustrzyki Górne jest szeroki.

Kolizje drogowe

Po kolizji na drodze gdy samochód nie jest sprawny do jazdy, kierowcy zastanawiają się, co będzie korzystniejsze autoholowanie czy transport pojazdu lawetą samochodową. Warto pamiętać, że w niektórych przypadkach takich jak uszkodzony układ kierowniczy, hamulcowy czy niesprawne oświetlenie autoholowanie jest zabronione. Zamówienie lawety jest sprawdzoną opcją. Eksperci w pomocy drogowej przetransportują pojazd, nie uszkadzając go. Firma oferuje również auta zastępczeskup samochodów i motorów oraz odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach.

340ac216b70da0499b332ca81823f6e1_PomocDrogowawBieszczadach

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Sytuacje awaryjne na drogach

W awaryjnych sytuacjach na drodze warto wiedzieć jak się zachować, aby rozwiązać problem jak najszybciej. Posiadanie w telefonie numer sprawdzonej auto pomocy jest zawsze dobrym pomysłem. Pomoc drogowa Ustrzyki Górne dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz zespołem specjalistów gotowych do udzielenia wsparcia całodobowo. Wybierając numer kontaktowy pomocy drogowej 24h wystarczy podać dokładną lokalizację i zamówić wybraną usługę. Najczęściej sprawę rozwiązuje laweta samochodowa, która transportuje uszkodzony pojazd do warsztatu lub w inne miejsce wybrane przez kierowcę.

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa pod numer telefonu: 575 100 804  

Pomoc drogowa Lesko

Pomoc drogowa Krościenko

Pomoc drogowa w Lesku

Pomoc drogowa w Krościenku

Usługi lawetą Lesko

Usługi lawetą Krościenko

Holowanie Lesko

Holowanie Krościenko

Holowanie samochodu Lesko

Holowanie samochodu Krościenko

Pomoc drogowa 24h Lesko

Pomoc drogowa 24h Krościenko

Zadzwoń po nasza pomoc drogowa 24H: 575 100 804